| RSS
Раздел
Вопросы и ответы [3]
Международные новости [10]
Деятельность [32]
Исследования и рекомендации [7]
Обжалование государственных закупок [9]
Связь и транспорт [19]
Новости регионов [4]
Выводы в делах [21]

Новости » Защита конкуренции » Выводы в делах

ОЛЕКСАНДР МЕЛЬНИЧЕНКО: "АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ ВИКЛИКАЄ ОДЕСЬКИЙ МІСЬКВИКОНКОМ НА ПУБЛІЧНИЙ РОЗГЛЯД СПРАВИ ПРО ПОРУШЕННЯ В СФЕРІ ЖКГ"
 

22.03.2010

Антимонопольний комітет України вимагає від виконкому Одеської міської ради виконати рішення виїзної адміністративної колегії Комітету і привести тарифи на житлово-комунальні послуги до економічно обґрунтованої величини. Про це сьогодні заявив в.о. Голови Комітету Олександр МЕЛЬНИЧЕНКО.

Олександр Мельниченко повідомив, що Одеський міськвиконком повинен скасувати неправомірні рішення, якими затвердив необґрунтовані тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій.

В.о. Голови Комітету також додав, що ситуація із завищеними тарифами на житлово-комунальні послуги в місті Одесі є наболілою, адже триває з 2008 року, коли міськвиконкомом і були прийняті неправомірні рішення.

За словами Олександра Мельниченка, керівництво міськвиконкому, незважаючи на аргументовані докази проведеного розслідування, усіляко намагається затягнути процес виконання рішення адміністративної колегії Комітету. Тому Комітет проведе спеціальне засідання з цього приводу цього четверга, 25 березня.

«Ми розраховуємо на те, що це наше засідання відбудеться за участю керівництва Одеського міськвиконкому. Тим паче, що саме міськвиконком хотів, щоб цю справу було розглянуто в Києві, а не тільки в Одесі. Тому я закликаю громадськість стати свідками розгляду цієї резонансної справи про порушення в сфері ЖКГ», – сказав Олександр Мельниченко.

Як відомо, відповідне рішення щодо виконкому Одеської міської ради виїзна адміністративна колегії Комітету прийняла 15 грудня 2009 року. Через судові процеси, ініційовані міськвиконкомом, розслідування справи тривало півтора роки.

25 грудня 2009 року Одеський міськвиконком поширив недостовірну інформацію щодо начебто закритого засідання виїзної колегії Комітету під час прийняття рішення, яке насправді відбулося за участю представників десяти ЗМІ.


  

Київстар
MKO info® - Рукоділля
Нерухомість
Ліцензійне ПЗ


Реклама
Купити посилання
© 2020 «MKO info»® Всі права захищені