| RSS
Раздел
Вопросы и ответы [3]
Международные новости [10]
Деятельность [32]
Исследования и рекомендации [7]
Обжалование государственных закупок [9]
Связь и транспорт [19]
Новости регионов [4]
Выводы в делах [21]

Новости » Защита конкуренции » Выводы в делах

КОМПАНІЯ "КРЕБО" ТА СПІВУЧАСНИКИ ЗЛОВЖИВАНЬ НА РИНКУ АВІАПАЛЬНОГО ПРОГРАЛИ ЧЕРГОВИЙ СУДОВИЙ ПРОЦЕС АНТИМОНОПОЛЬНОМУ КОМІТЕТУ
 

24.02.2010

Київський міжобласний апеляційний господарський суд підтвердив правомірність рішення Антимонопольного комітету України щодо ЗАТ СП «КРЕБО», ПАТ «Укртатнафта», ТОВ «ЛУК АВІА ОЙЛ» та ДП «МА «Бориспіль», оштрафованих на 265 млн грн загалом. Рішення відмовити у задоволенні апеляційних скарг цих підприємств суд прийняв сьогодні.

Отже, Київський міжобласний апеляційний господарський суд залишив без змін рішення Господарського суду Київської області, прийняте за позовом Комітету до зазначених підприємств.

«Оцінивши матеріали справи та доводи апеляційної скарги, колегія суддів апеляційного господарського суду дійшла висновку, що рішення господарського суду Київської області від 04.09.2009 року у справі № 20/183-09 прийнято у відповідності до вимог чинного законодавства і підстави для його скасування та задоволення апеляційних скарг відсутні», – сказано у сьогоднішній постанові Київського міжобласного апеляційного господарського суду.

Як відомо, 04.09.2009 року Господарський суд Київської області повністю задовольнив позовні вимоги Комітету щодо стягнення штрафів з ЗАТ СП «КРЕБО» (125 млн грн), ПАТ «Укртатнафта» (110 млн грн), ТОВ «ЛУК АВІА ОЙЛ» (20 млн грн) та ДП «МА «Бориспіль» (10 млн грн) та накладення зобов’язань привести ціни на послуги до економічно обґрунтованої величини. Підставою для цього позову стало невиконання відповідачами рішення Комітету у добровільному порядку.

Водночас, як уже повідомлялося за результатами судового розгляду позовів зазначених підприємств, Господарський суд міста Києва, Київський апеляційний господарський суд та Вищий господарський суд України підтвердили законність рішення Комітету щодо ТОВ «ЛУК АВІА ОЙЛ» та ДП «МА «Бориспіль».

Крім того, Господарський суд міста Києва та Київський апеляційний господарський суд підтвердили правомірність рішення Комітету щодо ЗАТ СП «КРЕБО».

Розгляд касаційної скарги ЗАТ СП «КРЕБО» у Вищому господарському суді України має відбутися у березні цього року.


  

Київстар
MKO info® - Рукоділля
Нерухомість
Ліцензійне ПЗ


Реклама
Купити посилання
© 2020 «MKO info»® Всі права захищені