| RSS
Раздел
Вопросы и ответы [3]
Международные новости [10]
Деятельность [32]
Исследования и рекомендации [7]
Обжалование государственных закупок [9]
Связь и транспорт [19]
Новости регионов [4]
Выводы в делах [21]

Новости » Защита конкуренции » Выводы в делах

ГАЗЕТА "КОММЕРСАНТ" ПОШИРЮЄ НЕДОСТОВІРНУ ІНФОРМАЦІЮ
 

17.03.2010

Інформація щодо органів Антимонопольного комітету України, поширена сьогодні в газеті «Коммерсант» у статі під назвою «Приват пропустил удар «Сухой Балкой», є перекрученою та не відповідає дійсності.

Зокрема, ані Антимонопольний комітет, ані Дніпропетровське відділення Комітету ще не приймало рішення щодо Криворізького залізорудного комбінату і не визнавало дії цього підприємства порушенням законодавства про конкуренцію, про що написала газета «Коммерсант» з посиланням на віце-президента компанії Evraz Олексія Агурєєва.

Крім того, недостовірною є і заява газети «Коммерсант» про те, що «решение территориального областного отделения АМКУ не является окончательным, уточнили «Ъ» в ведомстве: точку в вопросе предстоит поставить центральному управлению». Адже працівники газети не зверталися із запитами з цього приводу ані до Антимонопольного комітету, ані до його територіального відділення, коментарі газеті взагалі не надавалися, про що також свідчить відсутність посилання на реальну особу.

В Антимонопольному комітеті України та його територіальних відділеннях рішення у справах приймаються на колегіальних засіданнях. Такі засідання з приводу порушеного у статті питання в органах Комітету не проводилися. Про прийняте рішення ЗМІ повідомить Прес-служба Комітету.

У цьому зв’язку, Антимонопольний комітет вимагає від редакції газети «Коммерсант» спростувати недостовірну інформацію.

www.amc.gov.ua


  

Київстар
MKO info® - Рукоділля
Нерухомість
Ліцензійне ПЗ


Реклама
Купити посилання
© 2020 «MKO info»® Всі права захищені