| RSS
Раздел
Вопросы и ответы [3]
Международные новости [10]
Деятельность [32]
Исследования и рекомендации [7]
Обжалование государственных закупок [9]
Связь и транспорт [19]
Новости регионов [4]
Выводы в делах [21]

Новости » Защита конкуренции » Выводы в делах

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ ВИКРИВ ЗМОВУ НАЙБІЛЬШИХ МОЛОКОПЕРЕРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ ВОЛИНІ
 

17.02.2010

Антимонопольний комітет України оштрафував ВАТ «Ковельмолоко», ЗАТ «Ратнівський молокозавод» та ВАТ «Рожищенський сирзавод» загалом на 69 тис. грн за антиконкурентні узгоджені. Таке рішення прийнято за результатами засідання виїзної адміністративної колегії Комітету у місті Луцьку.

Як показало розслідування Комітету, протягом квітня-червня минулого року підприємства вчиняли схожі дії щодо встановлення однакових занижених цін на закупівлю у населення молока для промислової переробки.

У ході розгляду Комітетом справи підприємства усунули порушення, встановивши різні ціни з урахуванням власного економічного обґрунтування.

Крім того, повноважні представники відповідачів визнали неправомірні дії на засіданні колегії Комітету та зобов’язалися сплатити штраф до держбюджету.

Коментуючи прийняте рішення, в.о. Голови Антимонопольного комітету України Олександр Мельниченко зазначив: «Визначаючи розмір санкцій, ми врахували позицію відповідачів і, зважаючи на гостру ситуацію на ринку молока, пішли на зменшення штрафу. Натомість Волинському територіальному відділенню Комітету доручено поставити діяльність цих найбільших молокопереробників регіону під постійний контроль, щоб подібним узгодженим діям не було місця у майбутньому. Якщо ж підприємства ослухаються і порушать вимоги щодо неприпустимості порушень, то це призведе до застосування зовсім інших санкцій, значно більших».

Згідно із рішенням Комітету, ВАТ «Ковельмолоко», ЗАТ «Ратнівський молокозавод» та ВАТ «Рожищенський сирзавод» оштрафовано на 36 тис. грн, 18 тис. грн. та 15 тис. грн. відповідно.


  

Київстар
MKO info® - Рукоділля
Нерухомість
Ліцензійне ПЗ


Реклама
Купити посилання
© 2020 «MKO info»® Всі права захищені