| RSS
Раздел
Вопросы и ответы [3]
Международные новости [10]
Деятельность [32]
Исследования и рекомендации [7]
Обжалование государственных закупок [9]
Связь и транспорт [19]
Новости регионов [4]
Выводы в делах [21]

Новости » Защита конкуренции » Выводы в делах

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ РОЗПОЧИНАЄ РОЗГЛЯД КОНЦЕНТРАЦІЇ KERNEL ТА ALLSEEDS
 

01.02.2010

До Антимонопольного комітету України надійшла заява від компанії KERNEL HOLDING S.A. щодо отримання дозволу на набуття контролю над ЗАТ «Зерноторгівельна компанія Олсідз-Україна».

Причому, повноважний представник заявника письмово повідомив Комітету, що KERNEL HOLDING S.A. на сьогодні ще не набула контролю над ЗАТ «Зерноторгівельна компанія Олсідз-Україна».

Натомість сторони уклали договори, які передбачають, що така концентрація відбудеться виключно у випадку отримання дозволу Комітету.

«Після отримання усіх документів і матеріалів, які мають надійти до Антимонопольного комітету впродовж п’ятнадцяти днів з моменту подання заяви, ми проведемо ретельне дослідження порушеного питання на предмет того, призведе ця концентрація до монополізації чи ні, – зауважив з цього приводу в.о. Голови Комітету Олександр Мельниченко. – Перед прийняттям того чи іншого рішення ми аналізуватимемо ситуацію з особливою увагою, зважаючи на події 2008 року, коли Комітет подолав цінову кризу на цьому соціально важливому ринку олії, забезпечивши стабільність ринку впродовж останніх років. І ми обов’язково враховуватимемо те, наскільки прогнозованою, стабільною і виваженою буде цінова поведінка операторів ринку у разі такого злиття».  

Київстар
MKO info® - Рукоділля
Нерухомість
Ліцензійне ПЗ


Реклама
Купити посилання
© 2020 «MKO info»® Всі права захищені