| RSS
Раздел
Вопросы и ответы [3]
Международные новости [10]
Деятельность [32]
Исследования и рекомендации [7]
Обжалование государственных закупок [9]
Связь и транспорт [19]
Новости регионов [4]
Выводы в делах [21]

Новости » Защита конкуренции » Связь и транспорт

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ ВИСТУПАЄ ПРОТИ ПІДВИЩЕННЯ ВАРТОСТІ ПРОЇЗДУ У МАРШРУТКАХ
 

17.02.2010

Антимонопольний комітет України вважає неприпустимим необґрунтоване підвищення тарифів на проїзд у маршрутках в місті Києві. Про це заявив виконувач обов’язків Голови Комітету Олександр МЕЛЬНИЧЕНКО.

Зокрема, як стало відомо Комітету, столичні приватні пасажирські перевізники заявили про намір підвищити тарифи на проїзд на 25 відсотків. Таку позицію висловив голова міської організації роботодавців-перевізників «Столиця» Валерій Липецький.

Олександр Мельниченко наголосив, що нещодавно проведена з ініціативи представників міської організації роботодавців-перевізників «Столиця» робоча зустріч жодним чином не означає, що Комітет схвально поставився до намірів перевізників, про що уже заявили окремі ЗМІ.

Натомість в.о. Голови Комітету доручив Київському міському відділенню Комітету взяти ситуацію під контроль та перевірити підставність намірів перевізників.

«Будь-які дії з перегляду приватними перевізниками тарифів потребують жорсткого контролю і перевірки, передусім, з боку міської влади, яка досліджує відповідні розрахунки, – зауважив Олександр Мельниченко. – Причому Антимонопольний комітет вважає неприпустимим економічно необґрунтоване збільшення вартості проїзду в маршрутках, і я не дозволю, щоб хтось спробував використати ім’я Комітету у власних цілях».


  

Київстар
MKO info® - Рукоділля
Нерухомість
Ліцензійне ПЗ


Реклама
Купити посилання
© 2020 «MKO info»® Всі права захищені