| RSS
Раздел
Вопросы и ответы [3]
Международные новости [10]
Деятельность [32]
Исследования и рекомендации [7]
Обжалование государственных закупок [9]
Связь и транспорт [19]
Новости регионов [4]
Выводы в делах [21]

Новости » Защита конкуренции » Обжалование государственных закупок

СУД СХВАЛИВ ПРИМУСОВЕ СТЯГНЕННЯ ШТРАФІВ З УЧАСНИКІВ ЗМОВИ ПІД ЧАС ТОРГІВ "УКРАЕРОРУХУ"
 

10.03.2010

Господарський суд міста Києва підтвердив законність накладення Антимонопольним комітетом України 180 тис. грн. штрафу на Корпорацію «НВО «Аеротехніка», ТОВ «НВП «Аеротехсервіс» та ТОВ «МВП «Волант» за антиконкурентні узгоджені дії під час державних закупівель. Рішення відмовити у задоволенні позову цих підприємств до Комітету суд прийняв 17 лютого цього року.

Причому Господарський суд міста Києва задовольнив зустрічний позов Комітету щодо примусового стягнення штрафів з учасників змови.

Як відомо, у квітні 2009 року Комітет оштрафував Корпорацію «НВО «Аеротехніка» на 100 тис. грн, ТОВ «НВП «Аеротехсервіс» – на 60 тис. грн та ТОВ «МВП «Волант» – на 20 тис. грн відповідно. Ці суб’єкти господарювання узгодили тендерні пропозиції під час проведення Державним підприємством обслуговування повітряного руху України «Украерорух» торгів із закупівлі консультаційних послуг щодо розроблення програмного забезпечення та послуг з монтажу, технічного обслуговування і ремонту аеронавігаційного обладнання. Антиконкурентні узгоджені дії учасників тендеру забезпечили перемогу Корпорації «НВО «Аеротехніка» з цінами, що дорівнювали максимальній сумі витрат замовника закупівель.

«Подібні антиконкурентні змови в сфері державних закупівель є наболілою проблемою. Вони завдають непоправної шкоди не лише конкуренції і державному бюджету, а й економічному розвитку країни, над забезпеченням якого зараз працюють органи влади. Запобігти таким порушенням повинна співпраця Антимонопольного комітету із правоохоронними органами на підставі приписів про кримінальну відповідальність для конкретних осіб-змовників. І саме на схваленні Верховною Радою України таких законодавчих ініціатив розраховує Комітет», – наголосив з цього приводу в.о. Голови Комітету Олександр Мельниченко.

Як уже повідомлялося, розроблений Комітетом законопроект щодо внесення відповідних змін до Кримінального кодексу України Верховна Рада підтримала у першому читанні.


  

Київстар
MKO info® - Рукоділля
Нерухомість
Ліцензійне ПЗ


Реклама
Купити посилання
© 2020 «MKO info»® Всі права захищені