| RSS
Раздел
Вопросы и ответы [3]
Международные новости [10]
Деятельность [32]
Исследования и рекомендации [7]
Обжалование государственных закупок [9]
Связь и транспорт [19]
Новости регионов [4]
Выводы в делах [21]

Новости » Защита конкуренции » Обжалование государственных закупок

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)
 

26.03.2010

· Оштрафовано АКБ «Уксоцбанк» (м. Київ) на 20 тис. грн за неподання інформації у встановлений органом Комітету термін. Відповідач визнав порушення та надав необхідну інформацію.

· Надано дозвіл ПАТ «Концерн Галнафтогаз» (м. Львів) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «КРЕАТОН» (м. Донецьк), що забезпечує покупцеві перевищення 50 % голосів у вищому органі управління емітента.

· Надано дозвіл UAB «Alumina project» (м. Каунас, Литовська Республіка), яке здійснює діяльність з надання фінансових послуг, кредитування та торгівлі цінними паперами, та UAB «Turtvalda» (м. Каунас, Литовська Республіка), яке надає послуги з управління майном, на створення ПАТ «ГОСПОДАРСЬКИЙ БАНК» (м. Київ).

· Надано дозвіл компанії «ZEANOVI LIMITED» (м. Лімасол, Кіпр), яка управляє активами підприємств та не здійснює господарської діяльності товарів на території України, на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «АПК «НОВИЙ СТИЛЬ» (м. Харків), яке здійснює оптову торгівлю продукцією рослинництва, що забезпечує покупцеві перевищення 50 % голосів у вищому органі управління емітента.

· Надано дозвіл громадянину України Мінченку Анатолію Калениковичу, який обіймає посаду голови наглядової ради ВАТ «Укрпідшипник» (м. Донецьк), на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «ЕН ЕС АЙ БУД» (м. Київ), яке будує виробничі будівлі промислових підприємств на регіональному ринку Київської області, що забезпечує покупцеві перевищення 25 % голосів у вищому органі управління емітента.

  

Київстар
MKO info® - Рукоділля
Нерухомість
Ліцензійне ПЗ


Реклама
Купити посилання
© 2020 «MKO info»® Всі права захищені