| RSS
Раздел
Вопросы и ответы [3]
Международные новости [10]
Деятельность [32]
Исследования и рекомендации [7]
Обжалование государственных закупок [9]
Связь и транспорт [19]
Новости регионов [4]
Выводы в делах [21]

Новости » Защита конкуренции » Обжалование государственных закупок

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)
 

23.03.2010

· Надано дозвіл компанії «GEO-ALLIANCE OIL-GAS LIMITED» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «Східний геологічний союз» (м. Київ), що забезпечує покупцеві перевищення 50 % голосів у вищому органі управління емітента.

· Надано дозвіл компанії «Koninklijke Philips Electronics N. V.» (м. Ейндховен, Нідерланди) на набуття у власність акцій компанії «Luceplan S.p.A.» (м. Мілан, Італія), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління емітента.

· Надано дозвіл ТОВ «Контінетанол» (м. Київ), яке з моменту створення не здійснювало господарської діяльності, на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «КоронАгро» (м. Золотоноша, Черкаська обл.), яке не здійснює господарської діяльності та є замовником будівництва заводу для виробництва біоетанолу, що забезпечує покупцеві перевищення 50 % голосів у вищому органі управління емітента.

· Надано дозвіл компанії «MONTEFORTE HOLDING LIMITED» (м. Тортола, Британські Віргінські Острови), яка управляє корпоративними правами суб’єктів господарювання, на придбання акцій ВАТ «Канівський маслосирзавод» (м. Канів, Черкаська обл.), що забезпечує покупцеві перевищення 50 % голосів у вищому органі управління емітента.

· Надано дозвіл компанії «MONTEFORTE HOLDING LIMITED» (м. Тортола, Британські Віргінські Острови) на придбання акцій ВАТ «Вінницямолоко» (м. Вінниця), що забезпечує покупцеві перевищення 50 % голосів у вищому органі управління емітента.

· Надано дозвіл компанії «MONTEFORTE HOLDING LIMITED» (м. Тортола, Британські Віргінські Острови) на придбання акцій ВАТ «Корсунь-Шевченківський маслосирзавод» (м. Корсунь-Шевченківський, Черкаська обл.), що забезпечує покупцеві перевищення 50 % голосів у вищому органі управління емітента.

· Надано дозвіл компанії «MONTEFORTE HOLDING LIMITED» (м. Тортола, Британські Віргінські Острови) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «Торговий дім «Клуб сиру» (м. Київ), що забезпечує покупцеві перевищення 50 % голосів у вищому органі управління емітента.

· Надано дозвіл компанії «MONTEFORTE HOLDING LIMITED» (м. Тортола, Британські Віргінські Острови) на придбання акцій ВАТ «Світловодське автотранспортне підприємство 13562» (м. Світловодськ, Кіровоградська обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління емітента.

· Надано дозвіл компанії «MONTEFORTE HOLDING LIMITED» (м. Тортола, Британські Віргінські Острови) на придбання акцій ВАТ «Монастирищенський молокозавод» (с. Половинчик, Черкаська обл.), що забезпечує покупцеві перевищення 50 % голосів у вищому органі управління емітента.


  

Київстар
MKO info® - Рукоділля
Нерухомість
Ліцензійне ПЗ


Реклама
Купити посилання
© 2020 «MKO info»® Всі права захищені