| RSS
Раздел
Вопросы и ответы [3]
Международные новости [10]
Деятельность [32]
Исследования и рекомендации [7]
Обжалование государственных закупок [9]
Связь и транспорт [19]
Новости регионов [4]
Выводы в делах [21]

Новости » Защита конкуренции » Обжалование государственных закупок

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)
 

11.03.2010

Надано дозвіл ПП «НВП «Харчові продукти «Мультимікс» (м. Донецьк), яке надає комерційні та рекламні послуги, на придбання акцій ЗАТ «Донецька макаронна фабрика» (м. Донецьк), що забезпечує покупцеві перевищення 50 % голосів у вищому органі управління емітента.

· Надано дозвіл компанії «WELLAXO INVESTMENTS LIMITED» (м. Лімасол, Республіка Кіпр) на набуття у власність частки в статутному капіталі ТОВ «КОМПАНІЯ ФАРМКО» (с. Мала Нехвороща, Машівський р-н, Полтавська обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління емітента.

· Надано дозвіл компанії «Стокман Інтерхолд С.А.» (м. Тортола, Британські Віргінські Острови) на набуття контролю разом з компанією «Експерт Капітал С.А.» (м. Люксембург, Люксембург) через компанію «Аррікано Трейдінг Лімітед» (м. Ларнака, Кіпр) над компанією «Ассофіт Холдінгс Лімітед» (м. Ларнака, Кіпр).

· Надано дозвіл компанії «ArcelorMittal Netherlands B.V.» (м. Роттердам, Нідерланди) на придбання акцій компанії «WOODGRAFT LIMITED» (м. Нікосія, Кіпр), що забезпечує покупцеві перевищення 50 % голосів у вищому органі управління емітента.

· Надано дозвіл компанії «ArcelorMittal Netherlands B.V.» (м. Роттердам, Нідерланди) на придбання акцій компанії «JUANSON FINANCE LIMITED» (м. Нікосія, Кіпр), що забезпечує покупцеві перевищення 50 % голосів у вищому органі управління емітента.

· Надано дозвіл компанії «Сефалон, Інк.» (м. Фрезер, Сполучені Штати Америки), яка досліджує, розробляє та реалізує лікарські препарати для рідкісних захворювань та захворювань, що важко піддаються лікуванню, на набуття контролю над компанією «Мефа АГ» (м. Еш, Швейцарія), яка розробляє та реалізує лікарські препарати, пропонуючи інноваційні терапії для збереження життя дорослих та дітей.

· Надано дозвіл приватній компанії з обмеженою відповідальністю «Хертенштег Б.В.» (м. Амстердам, Нідерланди), яка інвестує в цінні папери, на придбання акцій ПАТ «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «СОЦКОМ БАНК» (м. Одеса), що забезпечує покупцеві перевищення 50 % голосів у вищому органі управління емітента.

· Надано дозвіл ПАТ «Концерн Галнафтогаз» (м. Львів) на придбання частки в статутному капіталі ПП «Крим-ліспромбуд» (м. Севастополь), що забезпечує покупцеві перевищення 50 % голосів у вищому органі управління емітента.


  

Київстар
MKO info® - Рукоділля
Нерухомість
Ліцензійне ПЗ


Реклама
Купити посилання
© 2020 «MKO info»® Всі права захищені