| RSS
Раздел
Вопросы и ответы [3]
Международные новости [10]
Деятельность [32]
Исследования и рекомендации [7]
Обжалование государственных закупок [9]
Связь и транспорт [19]
Новости регионов [4]
Выводы в делах [21]

Новости » Защита конкуренции » Обжалование государственных закупок

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)
 

26.02.2010

Оштрафовано ВАТ «Запорізький завод високовольтної апаратури» на 10 тис. грн за подання інформації в неповному обсязі у встановлений законодавством термін.

· Надано дозвіл компанії «Солвей С.A.» (м. Брюссель, Бельгія) на набуття контролю над компанією «Байкінг Хоум 1 Бі.Ві.» (м. Амстердам, Нідерланди), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищих органах управління ВАТ «Березниківський содовий завод» (м. Березники, РФ) та ЗАТ «Берхімпром» (м. Березники, РФ).

· Надано дозвіл ВАХК «Kernel Holding SA» (м. Люксембург, Люксембург) на придбання акцій компанії «Whomersley Limited» (Британські Віргінські Острови) та компанії «Olley Limited» (Британські Віргінські Острови), що забезпечує покупцеві контроль над компанією «ALLSEEDS GROUP PUBLIC CO. LIMITED» (м.Нікосія, Кіпр).

· Надано дозвіл компанії «UNIQA Ingatlanhasznosító Korlátolt Felelősségű Társaság» (м. Будапешт, Угорщина), яка за межами України надає послуги з пенсійного страхування, на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «ПРО НЕТТ» (м. Київ), яке не здійснює господарської діяльності та планує надавати маркетингові послуги, що забезпечує покупцеві перевищення 50 % голосів у вищому органі управління емітента.

· Надано дозвіл ТОВ «РоАгро» (м. Київ) на придбання частки в статутному капіталі ПТ «ІМПУЛЬС» (с. Тридуби, Кривозерський р-н, Миколаївська обл.), що забезпечує покупцеві перевищення 50 % у вищому органі управління емітента.

· Надано дозвіл ТОВ «РоАгро» (м. Київ) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «ТОМ» (с. Тридуби, Кривозерський р-н, Миколаївська обл.), що забезпечує покупцеві перевищення 50 % у вищому органі управління емітента.

· Надано дозвіл компанії «ВЕНСІ С.А.» (м. Руель Малмаісон, Франція) на набуття контролю над компанією «Сежелек Антрепріз С.А.С.» (м. Сент-Деніс, Франція).

· Надано дозвіл громадянці України Дунаєвій Олені Іванівні на одержання в управління частки в статутному капіталі СК ТДВ «Олві» (м. Лисичанськ, Луганська обл.), яка надає послуги у сфері страхування, що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління емітента.

· Надано дозвіл компанії «Бюсайрус Інтернешнл, Інк.» (м. Саут Мілуокі, США) на набуття контролю над активами компанії «Терекс Корпорейшен» (м. Вестпорт, США) з виробництва гірничодобувного обладнання.

· Надано дозвіл компанії «Жарден Корпорейшен» (м. Нью-Йорк, США) на набуття контролю над активами компанії «Тотал С.А.» (м. Париж, Франція) з виробництва товарів по догляду за дітьми та домом.


  

Київстар
MKO info® - Рукоділля
Нерухомість
Ліцензійне ПЗ


Реклама
Купити посилання
© 2020 «MKO info»® Всі права захищені