| RSS
Раздел
Вопросы и ответы [3]
Международные новости [10]
Деятельность [32]
Исследования и рекомендации [7]
Обжалование государственных закупок [9]
Связь и транспорт [19]
Новости регионов [4]
Выводы в делах [21]

Новости » Защита конкуренции » Международные новости

УКРАЇНА БЕРЕ АКТИВНУ УЧАСТЬ У ФОРМУВАННІ ПІСЛЯКРИЗОВОЇ КОНКУРЕНТНОЇ ПОЛІТИКИ СВІТУ
 

02.03.2010

Українська делегація на чолі з виконувачем обов’язків Голови Антимонопольного комітету України Олександром МЕЛЬНИЧЕНКОМ відбула до міста Будапешта з метою участі у міжнародній конференції «Конкурентна політика після кризи», організованій Регіональним центром з питань конкуренції Організації економічного співробітництва та розвитку (OECD).

У рамках цього візиту українська делегація також здійснить робочі зустрічі з керівниками європейських конкурентних відомств та комісіонером Федеральної торговельної комісії США, під час яких обговорюватимуться спільні заходи, спрямовані на подальший розвиток міжвідомчого співробітництва.

Крім того, будуть проведені перемовини з керівником підрозділу OECD з питань конкуренції задля з’ясування результатів розгляду заявки України щодо набуття статусу спостерігача у профільному комітеті Організації економічного співробітництва та розвитку.

«Є очевидним те, що роль конкуренційного законодавства та діяльність антимонопольних органів як у період фінансово-економічної кризи, так і після неї, значно зросла. Тому Антимонопольний комітет України продовжує активну співпрацю з конкурентними відомствами інших країн світу з тим, щоб підвищити ефективність впливу антимонопольної політики на економічне життя держави. Мета цієї роботи залишається незмінною: забезпечення єдиних правил добросовісної змагальності між учасниками ринків та захист інтересів мільйонів споживачів від антиконкурентних змов, монопольних зловживань тощо», – зазначив Олександр Мельниченко з приводу участі у заході OECD.

Як відомо, торік експерти OECD публічно представили в Києві позитивну оцінку стану конкуренційного законодавства та конкурентної політики України та діяльності Антимонопольного комітету зокрема. Результатами дворічного аналітичного огляду, ухваленими на Глобальному форумі OECD, стало надання низки рекомендацій Комітету та Уряду щодо подальшого розвитку в Україні конкурентного середовища і права.

Регіональний центр з питань конкуренції, утворений OECD та Угорським конкурентним відомством, працює з 2005 року. Головна мета Центру полягає у сприянні розвитку конкурентної політики, конкуренційного права і культури конкуренції у Східній, Південно-Східній та Центральній Європі, націленого на підтримку економічного зростання у цьому регіоні. Центр сприяє посиленню потенціалу конкурентних відомств та надає професійні рекомендації.

OECD заснована в 1961 році. Починаючи з 1998 року OECD здійснила оцінку стану конкурентного законодавства і політики в 30 країнах світу. Зокрема, в США, Аргентині, Бразилії, Японії, Кореї, Великобританії, Франції, Німеччині, Італії, Іспанії, Польщі, Чехії, Туреччині, Південній Африці, Україні тощо.


  

Київстар
MKO info® - Рукоділля
Нерухомість
Ліцензійне ПЗ


Реклама
Купити посилання
© 2020 «MKO info»® Всі права захищені