| RSS
Раздел
Вопросы и ответы [3]
Международные новости [10]
Деятельность [32]
Исследования и рекомендации [7]
Обжалование государственных закупок [9]
Связь и транспорт [19]
Новости регионов [4]
Выводы в делах [21]

Новости » Защита конкуренции » Международные новости
Страницы:

Тюменське управління Федеральної антимонопольної служби Російської Федерації виграло у ВАТ «Газпронафта-Тюмень» судову справу в апеляційній інстанції. Внаслідок цього компанія-порушник сплатила до державного бюджету 16,5 млн. рублів штрафу за участь у антиконкурентній змові на ринках нафтопродуктів Тюменської області.

29.03.2010


Замруководителя Федеральной антимонопольной службы (ФАС) Андрей Цариковский в понедельник заявил в интервью РИА "Новости", что, по его личному мнению, о сговоре можно говорить в 10-30% случаев от всех торгов при госзакупках.

23.03.2010


Українська делегація на чолі з виконувачем обов'язків Голови Антимонопольного комітету України Олександром МЕЛЬНИЧЕНКОМ відбула до міста Будапешта з метою участі у міжнародній конференції "Конкурентна політика після кризи", організованій Регіональним центром з питань конкуренції Організації економічного співробітництва та розвитку (OECD).

02.03.2010


Европейское бюро по борьбе с мошенничеством (OLAF) объявило в понедельник, что запускает специальный интернет-ресурс, который позволит гражданам, сохраняя анонимность, сообщать о возможных случаях коррупции

01.03.2010


Антимонопольний комітет України та Комісія з питань конкуренції Швейцарської Конфедерації поглиблюватимуть співпрацю у сфері державної допомоги та щодо протидії антиконкурентним змовам під час державних закупівель. За результатами двосторонньої зустрічі сьогодні виконувач обов'язків Голови Комітету Олександр МЕЛЬНИЧЕНКО та Голова Комісії Вальтер ШТОФФЕЛЬ підписали протокол про наміри щодо співробітництва з цього приводу.

01.03.2010


Конкурентні відомства-члени Організації економічного співробітництва та розвитку (OECD) підтримали ініціативи Антимонопольного комітету України щодо введення кримінальної відповідальності за антиконкурентні змови під час державних закупівель. Цю позицію керівники антимонопольних органів світу висловили виконувачу обов'язків Голови Комітету Олександру МЕЛЬНИЧЕНКУ під час Глобального форуму з питань конкуренції OECD в місті Парижі.

24.02.2010


1 березня цього року делегація Комісії з питань конкуренції Швейцарської Конфедерації на чолі з її Головою Вальтером ШТОФФЕЛЛЄМ проведе робочі зустрічі із виконувачем обов'язків Голови Антимонопольного комітету України Олександром МЕЛЬНИЧЕНКОМ та працівниками відомства.

23.02.2010


Концепція реформування системи державної допомоги суб'єктам господарювання в Україні отримала високу оцінку Голови комітету з питань конкуренції Організації економічного співробітництва та розвитку (OECD) Фредеріка ЖЕННІ. Такий висновок було оголошено у ході Глобального форуму OECD в місті Парижі, участь у якому взяла українська делегація на чолі з виконувачем обов'язків Голови Антимонопольного комітету України Олександром МЕЛЬНИЧЕНКОМ.

22.02.2010


Виконувач обов'язків Голови Антимонопольного комітету Олександр МЕЛЬНИЧЕНКО представляє Україну на Глобальному форумі з питань конкуренції, який проводить Організація економічного співробітництва та розвитку (OECD).

18.02.2010


Рішення у справах, прийняті закордонними конкурентними відомствами

01.02.2010Київстар
MKO info® - Рукоділля
Нерухомість
Ліцензійне ПЗ


Реклама
Купити посилання
© 2020 «MKO info»® Всі права захищені