| RSS
Раздел
Вопросы и ответы [3]
Международные новости [10]
Деятельность [32]
Исследования и рекомендации [7]
Обжалование государственных закупок [9]
Связь и транспорт [19]
Новости регионов [4]
Выводы в делах [21]

Новости » Защита конкуренции » Деятельность

ОЛЕКСАНДР МЕЛЬНИЧЕНКО ОБГОВОРИВ ІЗ СУДДЯМИ ПИТАННЯ ЗАХИСТУ ЕКОНОМІЧНОЇ КОНКУРЕНЦІЇ
 

24.03.2010

Виконувач обов’язків Голови Антимонопольного комітету України Олександр МЕЛЬНИЧЕНКО провів робочу нараду з Головою Вінницького обласного господарського суду Миколою БАРАНОВИМ та суддями цього суду.

Основною темою зустрічі стало обговорення питань судової практики вирішення конкуренційних спорів. Сторони констатували наявність глибокої співпраці між органами Антимонопольного комітету і господарськими судами.

«Нарада з суддями ще раз підкреслила необхідність негайного врегулювання суперечки, що склалася між системою господарських і адміністративних судів щодо підвідомчості конкуренційних спорів. Законопроект щодо внесення змін до господарського процесуального кодексу повинен прямо передбачити, що спори у сфері захисту конкуренції відносяться до підвідомчості господарських судів», – наголосив Олександр Мельниченко та подякував суддям за високопрофесійне і добросовісне виконання суддівського обов’язку в умовах розбудови в Україні соціально орієнтованої ринкової економіки.

В.о. Голови Комітету також поінформував про підходи щодо практики застосування конкуренційного законодавства органами Антимонопольного комітету і господарськими судами. «На сьогодні рішення Антимонопольного комітету торкаються діяльності найпотужніших підприємств України, що діють на соціально важливих ринках, – зауважив Олександр Мельниченко. – І тому у своїй політиці щодо притягнення до відповідальності порушників конкуренційного законодавства Комітет надає виключне значення судовій практиці та рекомендаціям Вищого господарського суду. Роль господарських судів у забезпеченні конституційних механізмів захисту економічної конкуренції стала непересічною».

Зі свого боку Микола Баранов подякував Антимонопольному комітету за співпрацю та підтримав пропозицію в.о. Голови Комітету щодо обміну досвідом у сфері розвитку економічної конкуренції, вирішенні конкуренційних спорів тощо.  

Київстар
MKO info® - Рукоділля
Нерухомість
Ліцензійне ПЗ


Реклама
Купити посилання
© 2020 «MKO info»® Всі права захищені